Športne novice

ODBOJKARSKA TEKMA MED UČENKAMI IN UČITELJICAMI
Po dveh letih premora so se v tradicionalni odbojkarski tekmi pomerile učiteljice in devetošolke naše šole. Po hudem boju so  po treh nizih tesno zmagale učenke. Dekletom iskrene čestitke, navijačem pa hvala, ker so poskrbeli za enkratno vzdušje v naši telovadnici.

SVIT NAGLIČ
Svit Naglič je 19. maja sodeloval na otroški olimpijadi, ki je v Netanya v Izraelu. Na Olimpijadi je sodelovalo preko 4000 športnikov iz različnih športov. Svit je tekmoval v Judu. Celotna Olimpijada se je odvijala na univerzi Wingate. Judo turnir se je odvijal v telovadnici kjer trenira izraelska judo reprezentanca. Na judo turnirju je sodelovalo preko 120 tekmovalcev in tekmovalk. Svit je v svoji kategoriji osvojil 2. mesto za kar je dobil izjemne čestitke od domačih organizatorjev. Po izjemnem uspehu v Izraelu je Svit le nekaj ur po prihodu domov sodeloval še na mednarodnem judo turnirju v Ljubljani kjer je odnesel zlato medaljo.

JAKOB ČADEJ
Jakob je na medobčinskem prvenstvu v krosu, 11. aprila 2022, v svoji kategoriji osvojil 1. mesto.