Športne novice

KOŠARKAŠI ŠE NISO REKLI ZADNJE
kosarka_krsko Naši košarkaši so se v Krškem z dvema zmagama uvrstili v 1/2 finale državnega prvenstva.

GAŠPER SREBOČAN ČEBELA
gasper_sc 5. januarja 2020 je Gašper na 4. odprtem namizno teniškem turnirju severovzhodne regije Slovenije v Cirkovcah osvojil 2. mesto v III. kvalitetni skupini (na sliki levo).

NAŠI KOŠARKAŠI PODROČNI PRVAKI
kosarka_podrocno_1mesto Tine Malec, Nino Dujić, Žan Vujičić, Nik Šeško, Filip Narat, Lukas Miheljak, Domen Bedeničar, Nikola Crnković, Matej Presečnik, Juš Gošte, Jošt Stopinšek, Lan Šarlah in Erazem Hren so po petih turnirjih brez poraza (10 zmag) osvojili 1. mesto na področjem prvenstvu in se tako uvrstili na državno tekmovanje.

NAŠI NOGOMETAŠI
Naši nogometaši so po dveh turnirjih osvojili 2. mesto na medobčinskem prvenstvu v nogometu in se uvrstili na področno tekmovanje. Na področnem prvenstvu so osvojili 3. mesto in se tako uvrstili na državno tekmovanje.